فرماندار اردستان: جوانی جمعیت در اردستان با جدیت دنبال شود

فرماندار اردستان: جوانی جمعیت در اردستان با جدیت دنبال شود

فرماندار اردستان: جوانی جمعیت در اردستان با جدیت دنبال شود

 

فرماندار اردستان گفت: همه مدیران باید برای بحث جوانی جمعیت اردستان وقت بگذارند و در این زمینه به جدیت کار کنند.

سید محمد هادی احمدی‌طبا  در کارگروه جوانی جمعیت، اظهار داشت: در همه موضوعاتی که ما عقب هستیم این نکته مشترک وجود دارد که ما حداقل ده تا دوازده سال از بیانات رهبر انقلاب عقب هستیم.

وی با بیان اینکه همه مدیران باید برای بحث جمعیت اردستان وقت بگذارند، افزود: تا پانزدهم مرداد تعداد خانواده‌های بالای سه فرزند در شهرستان شناسایی شوند و ادارات هم امکاناتی را بر اساس قانون جوانی جمعیت در اختیار این خانواده‌ها قرار دهند.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در خصوص جوانی جمعیت جدی کار کنند و دبیرخانه قرارگاه جوانی جمعیت در شهرستان نیز مطالبی با این موضوع را در قالب کیوآر کد آماده کرده و برای رسانه‌های شهرستان به اشتراک بگذارند.

احمدی‌طبا تصریح کرد: در اردستان مشاور بومی جواب نمی‌دهد و باید برنامه ریزی شود مشاور از بیرون شهرستان برای مشاوره بیاید همچنین در بین مردم نیز اطلاع رسانی شود، بسیاری از مشکلات خانوادگی در شهرستان به دلیل عدم مشاوره است.

وی بیان کرد: در نماز جمعه‌های شهرستان توسط ائمه جمعه موارد مربوط به فرزند آوری و جوانی جمعیت بیان شود؛ احادیث تأثیر گذار هستند چون کلام وحی است و شبکه بهداشت هم می‌تواند برای هر نماز جمعه تعدادی بنر را همراه با احادیثی مربوط به موضوع تهیه کند

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان :هفته دفاع مقدس زمان مناسبی برای آگاه سازی نسل جوان از اهداف انقلاب است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

پیام تقدیر و تشکر فرماندار اردستان از همشهریان عزیز در برپایی باشکوه مراسم عزای اهل بیت علیهم السلام در ماه های محرم و صفر

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

رجلت پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) وشهادت حضرت اماحسن (ع) وحضرت امام رضا(ع) برشیعیان تسلیت

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با فرماندار

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =