فرماندار اردستان:مرکز ترک اعتیاد دولتی اردستان در مرحله صدور پروانه تأسیس است.

فرماندار اردستان:مرکز ترک اعتیاد دولتی اردستان در مرحله صدور پروانه تأسیس است.

فرماندار اردستان در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر اردستان در محل فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه این مرکز با درمان‌های دارویی بویژه متادون و همراه با مشاوره افرادی را که دارای اعتیاد هستند ترک می‌دهد گفت: این مرکز زیر نظر شبکه بهداشت و با تعرفه دولتی فعالیت می‌کند.
سید محمد هادی احمدی طباء افزود: در حال حاضر در شهرستان اردستان کنگره ۶۰، مرکز متادون درمانی خصوصی با ظرفیت بالای ۲۵۰ نفر، کمپ ترک اعتیاد با ظرفیت ۲۵ نفر و گروه‌ها و انجمن‌های مردم نهاد در زمینه درمان معتادین فعالیت دارند.
وی به توانمندی کنگره ۶۰ در درمان معتادین و اقبال مردمی نسبت به این نهاد اشاره کرد و گفت: با توجه به کمبود فضای فعلی این کنگره، فضای مورد نیاز در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.
وی به لزوم ساخت و استفاده از تیزر‌های آموزشی و پیشگیری از اعتیاد برای قشر جوان و بویژه دختران اشاره کرد و افزود: با توجه به شروع کلاس‌های اوقات فراغت از کارشناسان مجرب برای برگزاری دوره‌های آموزشی با بهره گیری از فضای بوجود آمده اقدام شود

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در آیین افتتاح اقامتگاه بوم گردی در روستای کسوج گفت : گردشگری از اصلی‌ترین استعدادهای شهرستان اردستان است که باعث متحول شدن آن با توجه به رکود کشاورزی و صنعت در این شهرستان می‌شود.

۵ مهر ۱۴۰۲

جضور فرماندار اردستان در تجمع بسیجیان

۴ مهر ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان اردستان در اجتماع بزرگ حماسی نمایش اقتدار بسیج و نیروهای مسلح اردستان افزود: ملت سلحشور ایران حماسه ساز هستند تا جایی که‌ جهان در حسرت از عظمت ملت ایران است، عظمتی که به وسیله خون شهدا بدست آمده است.

۵ مهر ۱۴۰۲

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادواره شهدای شهر اردستان برگزار شد

۴ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =