فرماندار اردستان:رسانه‌ها، مطالبه‌گری مردم را افزایش دهند

فرماندار اردستان گفت: روحیه و حس مطالبه گری در اردستان بسیار پایین است که از رسانه‌ها انتظار می‌رود مطالبه گری مردم را افزایش دهند.

فرماندار اردستان گفت: روحیه و حس مطالبه گری در اردستان بسیار پایین است که از رسانه‌ها انتظار می‌رود مطالبه گری مردم را افزایش دهند.

سید محمدهادی احمدی طباء اظهار کرد: وضعیتی که امروز به وجود آمده کشور را در یک پیچ تاریخی قرار داده است که با توجه به حساسیت موضوع رسانه‌ها باید در کنار دیگر عوامل و با یاری مسئولان کشور را به سر منزل مقصود برسانند.

وی با اشاره به جایگاه بالای رسانه در هر شهرستان، گفت: با وجود سم‌پاشی و انتقادهایی که درباره رسانه‌های این شهرستان شده است، فرماندار اردستان به حاشیه‌ها و تخریب‌های دیگران علیه اصحاب رسانه توجه نمی‌کند، زیرا به تاثیر رسانه در پیشرفت و حل مشکلات منطقه ایمان داریم. امروز باید همه اقشار جامعه از جمله رسانه‌ها کمک کنند تا اردستان به جایگاه واقعی خود برسد.

فرماندار اردستان تصریح کرد: با شناختی که از رسانه‌های شهرستان اردستان داریم این افراد دلسوزان منطقه هستند و در انجام وظایف خود به هیچ عنوان کوتاهی نمی‌کنند. فرمانداری به هیچ عنوان در مقابل رسانه‌ها منفعل نمی‌شود و همکاری دوسویه قوی را برقرار می‌کند.

احمدی طباء با تاکید بر اینکه همه رسانه‌ها باید علم خود را افزایش دهند و با برنامه و تجهیزات روز آشنایی کامل داشته باشند، ادامه داد: نقش مهم خبرنگاران در بخش‌های مختلف شهرستان اردستان دیده می‌شود و همه مسئولان باید به جایگاه رسانه احترام بگذارند.

وی با بیان اینکه روحیه و حس مطالبه‌گری در اردستان بسیار پایین است که از رسانه‌ها انتظار می‌رود مطالبه‌گری مردم را افزایش دهند، افزود: رسانه منفعل به درد شهرستان نمی‌خورد و خبرنگاران اردستان باید مشکلات مردم را به بهترین شکل و بدون تعارف انتشار و از مسئولان مطالبه‌گری کنند.

فرماندار اردستان با تاکید بر برخورد شدید با اصنافی که در وضعیت کنونی قصد تقلب و کم فروشی دارند، خاطرنشان کرد: به همه اصناف شهرستان اردستان اعلام می‌کنیم هزینه تخلف در اردستان بسیار سنگین خواهد بود و به هیچ عنوان بر سر موضوعات معیشتی مردم کوتاه نمی‌آییم.

احمدی‌طباء گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده در روزهای آینده شخصا اقدام به بازرسی و بازدید از اصناف شهرستان اردستان را در دستور کار قرار می‌دهم و تلاش می‌کنیم با مردم بدون واسطه ارتباط برقرار کنیم، زیرا هدف نهایی ما ایجاد ثبات و آرامش در بازار و افزایش رضایت شهروندان و کسبه است که امید می‌رود با اقدامات و تمهیدات بار دیگر رونق و آرامش نسبی بر بازار حاکم شود

ر

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یک =