فرماندار اردستان:رسانه‌ها، مطالبه‌گری مردم را افزایش دهند

فرماندار اردستان گفت: روحیه و حس مطالبه گری در اردستان بسیار پایین است که از رسانه‌ها انتظار می‌رود مطالبه گری مردم را افزایش دهند.

فرماندار اردستان گفت: روحیه و حس مطالبه گری در اردستان بسیار پایین است که از رسانه‌ها انتظار می‌رود مطالبه گری مردم را افزایش دهند.

سید محمدهادی احمدی طباء اظهار کرد: وضعیتی که امروز به وجود آمده کشور را در یک پیچ تاریخی قرار داده است که با توجه به حساسیت موضوع رسانه‌ها باید در کنار دیگر عوامل و با یاری مسئولان کشور را به سر منزل مقصود برسانند.

وی با اشاره به جایگاه بالای رسانه در هر شهرستان، گفت: با وجود سم‌پاشی و انتقادهایی که درباره رسانه‌های این شهرستان شده است، فرماندار اردستان به حاشیه‌ها و تخریب‌های دیگران علیه اصحاب رسانه توجه نمی‌کند، زیرا به تاثیر رسانه در پیشرفت و حل مشکلات منطقه ایمان داریم. امروز باید همه اقشار جامعه از جمله رسانه‌ها کمک کنند تا اردستان به جایگاه واقعی خود برسد.

فرماندار اردستان تصریح کرد: با شناختی که از رسانه‌های شهرستان اردستان داریم این افراد دلسوزان منطقه هستند و در انجام وظایف خود به هیچ عنوان کوتاهی نمی‌کنند. فرمانداری به هیچ عنوان در مقابل رسانه‌ها منفعل نمی‌شود و همکاری دوسویه قوی را برقرار می‌کند.

احمدی طباء با تاکید بر اینکه همه رسانه‌ها باید علم خود را افزایش دهند و با برنامه و تجهیزات روز آشنایی کامل داشته باشند، ادامه داد: نقش مهم خبرنگاران در بخش‌های مختلف شهرستان اردستان دیده می‌شود و همه مسئولان باید به جایگاه رسانه احترام بگذارند.

وی با بیان اینکه روحیه و حس مطالبه‌گری در اردستان بسیار پایین است که از رسانه‌ها انتظار می‌رود مطالبه‌گری مردم را افزایش دهند، افزود: رسانه منفعل به درد شهرستان نمی‌خورد و خبرنگاران اردستان باید مشکلات مردم را به بهترین شکل و بدون تعارف انتشار و از مسئولان مطالبه‌گری کنند.

فرماندار اردستان با تاکید بر برخورد شدید با اصنافی که در وضعیت کنونی قصد تقلب و کم فروشی دارند، خاطرنشان کرد: به همه اصناف شهرستان اردستان اعلام می‌کنیم هزینه تخلف در اردستان بسیار سنگین خواهد بود و به هیچ عنوان بر سر موضوعات معیشتی مردم کوتاه نمی‌آییم.

احمدی‌طباء گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده در روزهای آینده شخصا اقدام به بازرسی و بازدید از اصناف شهرستان اردستان را در دستور کار قرار می‌دهم و تلاش می‌کنیم با مردم بدون واسطه ارتباط برقرار کنیم، زیرا هدف نهایی ما ایجاد ثبات و آرامش در بازار و افزایش رضایت شهروندان و کسبه است که امید می‌رود با اقدامات و تمهیدات بار دیگر رونق و آرامش نسبی بر بازار حاکم شود

ر

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان :هفته دفاع مقدس زمان مناسبی برای آگاه سازی نسل جوان از اهداف انقلاب است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

پیام تقدیر و تشکر فرماندار اردستان از همشهریان عزیز در برپایی باشکوه مراسم عزای اهل بیت علیهم السلام در ماه های محرم و صفر

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

رجلت پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) وشهادت حضرت اماحسن (ع) وحضرت امام رضا(ع) برشیعیان تسلیت

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با فرماندار

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =