فرماندار اردستان: نیروی انتظامی با خیریه‌ها و افراد بدون مجوز در جمع‌آوری زکات برخورد می‌کند

حمیدرضا تاملی در جلسه شورای زکات شهرستان ، اظهار داشت: با توجه به برگزاری جلسه‌ای با موضوع فطره در استانداری اصفهان برگزار شد که تقسیم کاری بین دستگاه‌ها انجام شده است که مصوبات آن برای دستگاه‌ها ارسال می‌شود.

 

فرماندار اردستان: نیروی انتظامی با خیریه‌ها و افراد بدون مجوز در جمع‌آوری زکات برخورد می‌کند

حمیدرضا تاملی در جلسه شورای زکات شهرستان ، اظهار داشت: با توجه به برگزاری جلسه‌ای با موضوع فطره در استانداری اصفهان برگزار شد که تقسیم کاری بین دستگاه‌ها انجام شده است که مصوبات آن برای دستگاه‌ها ارسال می‌شود.

وی افزود: در این خصوص باید برای خیریه‌ها و افرادی که به این عنوان قرار است زکات جمع‌آوری کنند باید مجوز صادر شود که این‌ها همه با کمیته امداد خواهد بود و این موسسات هم باید دارای مجوز باشند و موسسات بی‌نام و نشان نمی‌توانند اقدام به جمع‌آوری زکات کنند و بعد از جمع‌آوری هم گزارش آن را به دبیرخانه زکات ارسال کنند و در مصلی فقط کمیته امداد و بهزیستی می‌توانند زکات جمع‌آوری کنند و نیروی انتظامی می‌توانند با افراد بدون مجوز برخورد می‌شود.

فرماندار شرستان اردستان گفت: نیروی انتظامی در این خصوص مجوز دارد تا ورود پیدا کند و با موسسات و افراد بدون مجوز برخورد داشته باشد و مردم  می‌توانند با اطمینان زکات خود را تحویل این صندوق‌ها دهند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار اردستان به مناسبت روز شهردار

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اردستان:شورای فرهنگ عمومی اردستان باید جایگاه اصلی خود را بازیابد

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اردستان: کوتاهی از دستگاه‌های اجرایی در ایام نوروز پذیرفته نیست

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

پیام تبریک فرماندار اردستان به مناسبت روز جوان

۱۳ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =