فرماندار اردستان: نیروی انتظامی با خیریه‌ها و افراد بدون مجوز در جمع‌آوری زکات برخورد می‌کند

حمیدرضا تاملی در جلسه شورای زکات شهرستان ، اظهار داشت: با توجه به برگزاری جلسه‌ای با موضوع فطره در استانداری اصفهان برگزار شد که تقسیم کاری بین دستگاه‌ها انجام شده است که مصوبات آن برای دستگاه‌ها ارسال می‌شود.

 

فرماندار اردستان: نیروی انتظامی با خیریه‌ها و افراد بدون مجوز در جمع‌آوری زکات برخورد می‌کند

حمیدرضا تاملی در جلسه شورای زکات شهرستان ، اظهار داشت: با توجه به برگزاری جلسه‌ای با موضوع فطره در استانداری اصفهان برگزار شد که تقسیم کاری بین دستگاه‌ها انجام شده است که مصوبات آن برای دستگاه‌ها ارسال می‌شود.

وی افزود: در این خصوص باید برای خیریه‌ها و افرادی که به این عنوان قرار است زکات جمع‌آوری کنند باید مجوز صادر شود که این‌ها همه با کمیته امداد خواهد بود و این موسسات هم باید دارای مجوز باشند و موسسات بی‌نام و نشان نمی‌توانند اقدام به جمع‌آوری زکات کنند و بعد از جمع‌آوری هم گزارش آن را به دبیرخانه زکات ارسال کنند و در مصلی فقط کمیته امداد و بهزیستی می‌توانند زکات جمع‌آوری کنند و نیروی انتظامی می‌توانند با افراد بدون مجوز برخورد می‌شود.

فرماندار شرستان اردستان گفت: نیروی انتظامی در این خصوص مجوز دارد تا ورود پیدا کند و با موسسات و افراد بدون مجوز برخورد داشته باشد و مردم  می‌توانند با اطمینان زکات خود را تحویل این صندوق‌ها دهند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

بازدید فرماندار اردستان از طرح های عمرانی روستای سیل زده نهوج

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

آگهی اسامی نهایی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان اردستان

۲ اسفند ۱۴۰۲

۹ روز تا حماسه‌ای دیگر

۲ اسفند ۱۴۰۲

امنیت و افزایش مشارکت در انتخابات، اولویت عوامل اجرایی است

۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =