فرماندار اردستان: نیروی انتظامی با خیریه‌ها و افراد بدون مجوز در جمع‌آوری زکات برخورد می‌کند

حمیدرضا تاملی در جلسه شورای زکات شهرستان ، اظهار داشت: با توجه به برگزاری جلسه‌ای با موضوع فطره در استانداری اصفهان برگزار شد که تقسیم کاری بین دستگاه‌ها انجام شده است که مصوبات آن برای دستگاه‌ها ارسال می‌شود.

 

فرماندار اردستان: نیروی انتظامی با خیریه‌ها و افراد بدون مجوز در جمع‌آوری زکات برخورد می‌کند

حمیدرضا تاملی در جلسه شورای زکات شهرستان ، اظهار داشت: با توجه به برگزاری جلسه‌ای با موضوع فطره در استانداری اصفهان برگزار شد که تقسیم کاری بین دستگاه‌ها انجام شده است که مصوبات آن برای دستگاه‌ها ارسال می‌شود.

وی افزود: در این خصوص باید برای خیریه‌ها و افرادی که به این عنوان قرار است زکات جمع‌آوری کنند باید مجوز صادر شود که این‌ها همه با کمیته امداد خواهد بود و این موسسات هم باید دارای مجوز باشند و موسسات بی‌نام و نشان نمی‌توانند اقدام به جمع‌آوری زکات کنند و بعد از جمع‌آوری هم گزارش آن را به دبیرخانه زکات ارسال کنند و در مصلی فقط کمیته امداد و بهزیستی می‌توانند زکات جمع‌آوری کنند و نیروی انتظامی می‌توانند با افراد بدون مجوز برخورد می‌شود.

فرماندار شرستان اردستان گفت: نیروی انتظامی در این خصوص مجوز دارد تا ورود پیدا کند و با موسسات و افراد بدون مجوز برخورد داشته باشد و مردم  می‌توانند با اطمینان زکات خود را تحویل این صندوق‌ها دهند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در آیین افتتاح اقامتگاه بوم گردی در روستای کسوج گفت : گردشگری از اصلی‌ترین استعدادهای شهرستان اردستان است که باعث متحول شدن آن با توجه به رکود کشاورزی و صنعت در این شهرستان می‌شود.

۵ مهر ۱۴۰۲

جضور فرماندار اردستان در تجمع بسیجیان

۴ مهر ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان اردستان در اجتماع بزرگ حماسی نمایش اقتدار بسیج و نیروهای مسلح اردستان افزود: ملت سلحشور ایران حماسه ساز هستند تا جایی که‌ جهان در حسرت از عظمت ملت ایران است، عظمتی که به وسیله خون شهدا بدست آمده است.

۵ مهر ۱۴۰۲

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادواره شهدای شهر اردستان برگزار شد

۴ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفده =