فرماندار اردستان:بزرگترین کارخانه تولید “استنلس استیل” کشور در اردستان راه‌اندازی می‌شود

فرماندار شهرستان اردستان گفت: با نصب کوره ۵۰ تنی قوس منحصر بفرد در کارخانه فولاد اردستان بزرگترین کارخانه تولید استنلس استیل کشور در اردستان راه اندازی خواهد شد.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: با نصب کوره ۵۰ تنی قوس منحصر بفرد در کارخانه فولاد اردستان بزرگترین کارخانه تولید استنلس استیل کشور در اردستان راه اندازی خواهد شد.

حمیدرضا تاملی در بازدید از کارخانه فولاد اردستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این کارخانه در حال حاضر در حال نصب یک کوره ۵۰تنی قوس منحصر بفرد در کشور هست که برای تولید انواع محصولات آلیاژی است و به طور مشخص این واحد تنها واحدی خواهد بود که در کشور بعد از راه‌اندازی توان تولید استنلس استیل را دارد.

وی افزود: به زودی این واحد تولیدی در شهرستان اردستان در صنعت آلیاژی کشور حرف‌های نو برای گفتن در کشور خواهد داشت و ما امروز بر لبه تکنولوژی تولید دنیا قرار داریم و با استقرار این کوره و بخش‌های جانبی آن به طور مشخص ما در مرز تکنولوژی دنیا از این حیث قرار می‌گیریم و توانایی انواع محصولات آلیاژی مختلف جهت کاربرد در صنعت مختلف را این واحد تولیدی پیدا خواهد کرد.

فرماندار اردستان تصریح کرد: این واحد تولیدی برای مجموعه شهرستان اردستان هم قطعا این یک امتیاز منحصر بفرد است و در حال حاضر این مجموعه با تولید گلوله‌های فولادی بزرگترین تولید واحد تولیدکننده گلوله فولادی در سطح کشور هست و عمده معادن بزرگ کشور از محصولات این کارخانه در حال بهره‌مندی و استفاده هستند.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: وقوع این اتفاق را به فال نیک گرفته و امیدواریم که دوستان هرچه زودتر وارد مرحله بهره‌برداری شوند و خوشبختانه ماشین‌آلات آن هم علی‌رغم مشکلاتی که هست خریداری شده و در یک فرآیند بسیار طولانی وارد ایران شده است و تمام مراحل نصب ماشین آلات را توسط متخصصین داخلی شرکت و پیمانکاران ایرانی داخل کشور در حال نصب است که این نکته می‌تواند حائز اهمیت باشد.

وی ابراز داشت: این واحد تولیدی در حال حاضر از لحاظ تعداد بیمه شده تامین اجتماعی بزرگترین واحد کارگری شهرستان اردستان محسوب می‌شود که در چند سال گذشته هم به لحاظ نوع فعالیت و تنوع محصولات تولیدی و جذب نیروی انسانی رشد قابل ملاحظه‌ای را داشته است و دغدغه‌ایی که موجب ارتقاء سطح نیروهای کار و جایگاه آن‌ها می‌شود تذکر دادیم تا مد نظر قرار گرفته شود و باعث رابطه بهتر کارگری و کارفرمایی شود

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان :هفته دفاع مقدس زمان مناسبی برای آگاه سازی نسل جوان از اهداف انقلاب است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

پیام تقدیر و تشکر فرماندار اردستان از همشهریان عزیز در برپایی باشکوه مراسم عزای اهل بیت علیهم السلام در ماه های محرم و صفر

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

رجلت پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) وشهادت حضرت اماحسن (ع) وحضرت امام رضا(ع) برشیعیان تسلیت

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با فرماندار

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یازده =