فرماندار اردستان: تجهیزات ادارات اردستان برای انجام ماموریت‌ها کافی نیست

فرماندار اردستان گفت: امکانات و تجهیزات در دسترس دستگاه‌های شهرستان اردستان برای انجام مأموریت‌ها متناسب با بزرگی و اندازه آنها نیست.

فرماندار اردستان گفت: امکانات و تجهیزات در دسترس دستگاه‌های شهرستان اردستان برای انجام مأموریت‌ها متناسب با بزرگی و اندازه آنها نیست.

حمیدرضا تأملی در مراسم شروع طرح امداد و نجات نوروزی اردستان، اظهار کرد: کارکنان و نیروهایی که در موضوع حفظ امنیت و ایجاد آرامش و سلامت مردم جامعه فعالیت می‌کنند در خط مقدم نیروهای خدوم قرار دارند.

وی تصریح کرد: شهرستان اردستان با توجه به وسعت و موقعیت اقلیمی و شرایط قرارگیری در مجاورت جاده ترانزیت جنوب به شمال کشور مستعد انواع مخاطرات و بلایای طبیعی است و می‌طلبد که با توجه به این وضعیت مجموعه دستگاه‌های خدمت رسان به لحاظ امکانات و نیروی انسانی در سطح قابل قبول باشند.

فرماندار اردستان با بیان اینکه متأسفانه امروز امکانات و تجهیزات در دسترس دستگاه‌های شهرستان اردستان برای انجام مأموریت‌ها، متناسب با بزرگی و اندازه آنها نیست، افزود: باید تلاش کرد تا به هر اندازه که می‌توانیم دستگاه‌های متولی را مجهز کنیم.

فرماندار اردستان گفت: بعد از گذشت ۲ سال از شیوع کرونا و افزایش سفرهای نوروزی باید همه دستگاه‌ها پیش‌بینی‌های قابل توجهی را برای این ایام انجام دهند و آماده شرایط بعد از دو سال رکورد در حوزه گردشگری باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تسلیت فرماندار اردستان بمناسبت درگذشت مادر شهید علی سلامی زاده

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =