فرماندار شهرستان اردستان گفت: امیدواریم در ایام‌الله دهه فجر شاهد بهره‌برداری مناسب و اصولی از کشتارگاه دام مشترک شهرستان اردستان باشیم

فرماندار شهرستان اردستان گفت: امیدواریم در ایام‌الله دهه فجر شاهد بهره‌برداری مناسب و اصولی از کشتارگاه دام مشترک شهرستان اردستان باشیم

فرماندار شهرستان اردستان گفت: امیدواریم در ایام‌الله دهه فجر شاهد بهره‌برداری مناسب و اصولی از کشتارگاه دام مشترک شهرستان اردستان باشیم و ملاک فعالیت این واحد رفع مشکلات زیست محیطی و آلایندگی آن است.

حمید رضا تاملی اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع کشتارگاه دام مشترک شهرستان اردستان و ورودی که مرجع عمومی دادگاه بخش زواره به موضوع داشت بعد از برگزاری چند جلسه و بازدید در نهایت جلسه‌ای در دادگاه بخش زواره با حضور رئیس دادگاه، شهرداران شهرهای اردستان و زواره، رئیس شورای شهر زواره و حضور دو نفر نماینده شورای تامین از اداره اطلاعات و نیروی انتظامی برگزار شد.

وی افزود: بعد از تبادل نظر و نظر نهایی حاضرین در جلسه مبنی بر اهمیت موضوع و ارتقاء وضعیت بهداشتی کشتارگاه دام مشترک و رفع ایرادات و نواقص مد نظر دامپزشکی مقرر شد که شهرداری اردستان ظرف مدت یک‌ماه نسبت به موارد اصلاحی ۱۸ گانه‌ای که دامپزشکی مد نظرش بوده اقدام کند و نگهداری و بهره‌برداری از کشتارگاه بعد از رفع نواقص توسط شهرداری اردستان مدیریت کند.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: با توجه به دغدغه مردم شهر زواره مصوب شد تا بعد از انجام اصلاحات و رفع ایرادات آغاز بکار کشتارگاه منوط به تاییدیه شبکه بهداشت و درمان، حفاظت از محیط زیست و دامپزشکی باشد و بعد از تایید این سه مرجع در جهت رفع مسائل زیست محیطی و بهداشتی کشتارگاه بتواند فعالیتش را به نحو درستی ادامه دهد.

وی ابراز داشت: تا فاصله یک‌ماه رفع ایرادات احتمال دارد که روزهایی را بواسطه ضرورت انجام برخی از اصلاحات و تعمیرات مجبور شویم کشتارگاه را در بعضی از روزها موقت تعطیل کنیم که این کار هم با هماهنگی شبکه دامپزشکی و اتحادیه مربوطه انجام خواهد شد و امیدواریم در ایام الله دهه فجر شاهد بهره برداری مناسب و اصولی از کشتارگاه دام مشترک شهرستان باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان :هفته دفاع مقدس زمان مناسبی برای آگاه سازی نسل جوان از اهداف انقلاب است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

پیام تقدیر و تشکر فرماندار اردستان از همشهریان عزیز در برپایی باشکوه مراسم عزای اهل بیت علیهم السلام در ماه های محرم و صفر

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

رجلت پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) وشهادت حضرت اماحسن (ع) وحضرت امام رضا(ع) برشیعیان تسلیت

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با فرماندار

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهار =