فرماندار اردستان: ۵ میلیارد تومان قیر برای آسفالت روستاهای اردستان اختصاص یافت

فرماندار اردستان: ۵ میلیارد تومان قیر برای آسفالت روستاهای اردستان اختصاص یافت

فرماندار اردستان گفت: پنج میلیارد تومان قیر با پیگیری نماینده مردم‌ اردستان در مجلس شورای اسلامی برای آسفالت روستاهای شهرستان اختصاص داده شده است.

آقای  تاملی افزود: این مقدار با توجه به ملاقات و پیگیری نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با محمدرضا شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به شهرستان اردستان اختصاص داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: این سهمیه به بنیاد مسکن استان اصفهان ابلاغ شده است که با هماهنگی فرمانداری اردستان و بنیاد مسکن برای آسفالت روستاها مصرف خواهد شد.

فرماندار اردستان اظهار امیدواری کرد که در نخستین فرصت با مشارکت شوراها و دهیاری‌های شهرستان نسبت به اجرای طرح آسفالت روستا ها اقدام شود.

تاملی اظهار داشت: در نشست روزهای آینده با بخشداران مرکزی، زواره و مهاباد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان، نسبت به توزیع این سهمیه اقدام خواهد شد.

وی افزود: با توجه به درخواست تعدادی از شوراها و اهالی روستاها در خصوص آسفالت معابر با تخصیص این مقدار قیر، با همکاری بنیاد مسکن نسبت به آسفالت روستاهایی که‌ با مشارکت شورا و دهیاری‌ها سطح معابر آنها زیرسازی شده اقدام خواهد شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در نشست فرمانداران استان با وزیر محترم کشور

۶ خرداد ۱۴۰۲

پیام فرماندار اردستان بمناسبت سوم خرداد وفتح خرمشهر

۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اردستان:اقتدار امروز ایران از برکت خون پاک شهدا است

۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اردستان.: ۲۰۰ زائر از اردستان به مرقد امام راحل(ره) اعزام می شوند

۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =