فرماندار اردستان :سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیارد تومانی در بخش گردشگری اردستان

فرماندار اردستان گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان طی سه سال اخیر در صنعت گردشگری شهرستان سرمایه‌گذاری شده است. حمیدرضا تاملی افزود: ۴۰ طرح گردشگری با پیشرفت ۶ تا ۱۰۰ درصد در این شهرستان وجود دارد که با بهره‌برداری از آنها ۳۰۰ نفر اشتغال جدید ایجاد خواهد شد. وی اضافه کرد: در سال های گذشته یک مجموعه گردشگری و […]

فرماندار اردستان گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان طی سه سال اخیر در صنعت گردشگری شهرستان سرمایه‌گذاری شده است.

حمیدرضا تاملی افزود: ۴۰ طرح گردشگری با پیشرفت ۶ تا ۱۰۰ درصد در این شهرستان وجود دارد که با بهره‌برداری از آنها ۳۰۰ نفر اشتغال جدید ایجاد خواهد شد.

وی اضافه کرد: در سال های گذشته یک مجموعه گردشگری و سه خانه بومگردی در اردستان وجود داشت که اکنون یک هتل در مرکز شهرستان و یک هتل در شهر زواره آماده شده، بوتیک هتل زواره نیز در حال تجهیز است و ۱۱ خانه بومگردی و سه خانه سنتی هم آمادگی پذیرش گردشگر دارد.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: از چالش های اساسی شهرستان در حوزه گردشگری در قسمت کویر است که ظرفیت‌های خوبی وجود دارد و مرحله‌های اداری ۲ طرح دهکده گردشگری در شهر مهاباد و روستای موغار انجام و ثبت سامانه شده و نیاز به موافقت اصولی دارند که‌ اداره کل میراث فرهنگی استان هنوز اقدام نکرده و خواستار مساعدت هستیم؛ یک کمپ گردشگری در حال صدور موافقت نامه قرار دارد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار اردستان به مناسبت روز شهردار

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اردستان:شورای فرهنگ عمومی اردستان باید جایگاه اصلی خود را بازیابد

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اردستان: کوتاهی از دستگاه‌های اجرایی در ایام نوروز پذیرفته نیست

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

پیام تبریک فرماندار اردستان به مناسبت روز جوان

۱۳ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =