فرماندار اردستان :سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیارد تومانی در بخش گردشگری اردستان

فرماندار اردستان گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان طی سه سال اخیر در صنعت گردشگری شهرستان سرمایه‌گذاری شده است. حمیدرضا تاملی افزود: ۴۰ طرح گردشگری با پیشرفت ۶ تا ۱۰۰ درصد در این شهرستان وجود دارد که با بهره‌برداری از آنها ۳۰۰ نفر اشتغال جدید ایجاد خواهد شد. وی اضافه کرد: در سال های گذشته یک مجموعه گردشگری و […]

فرماندار اردستان گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان طی سه سال اخیر در صنعت گردشگری شهرستان سرمایه‌گذاری شده است.

حمیدرضا تاملی افزود: ۴۰ طرح گردشگری با پیشرفت ۶ تا ۱۰۰ درصد در این شهرستان وجود دارد که با بهره‌برداری از آنها ۳۰۰ نفر اشتغال جدید ایجاد خواهد شد.

وی اضافه کرد: در سال های گذشته یک مجموعه گردشگری و سه خانه بومگردی در اردستان وجود داشت که اکنون یک هتل در مرکز شهرستان و یک هتل در شهر زواره آماده شده، بوتیک هتل زواره نیز در حال تجهیز است و ۱۱ خانه بومگردی و سه خانه سنتی هم آمادگی پذیرش گردشگر دارد.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: از چالش های اساسی شهرستان در حوزه گردشگری در قسمت کویر است که ظرفیت‌های خوبی وجود دارد و مرحله‌های اداری ۲ طرح دهکده گردشگری در شهر مهاباد و روستای موغار انجام و ثبت سامانه شده و نیاز به موافقت اصولی دارند که‌ اداره کل میراث فرهنگی استان هنوز اقدام نکرده و خواستار مساعدت هستیم؛ یک کمپ گردشگری در حال صدور موافقت نامه قرار دارد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در آیین افتتاح اقامتگاه بوم گردی در روستای کسوج گفت : گردشگری از اصلی‌ترین استعدادهای شهرستان اردستان است که باعث متحول شدن آن با توجه به رکود کشاورزی و صنعت در این شهرستان می‌شود.

۵ مهر ۱۴۰۲

جضور فرماندار اردستان در تجمع بسیجیان

۴ مهر ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان اردستان در اجتماع بزرگ حماسی نمایش اقتدار بسیج و نیروهای مسلح اردستان افزود: ملت سلحشور ایران حماسه ساز هستند تا جایی که‌ جهان در حسرت از عظمت ملت ایران است، عظمتی که به وسیله خون شهدا بدست آمده است.

۵ مهر ۱۴۰۲

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادواره شهدای شهر اردستان برگزار شد

۴ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =