طرح مردم یاران در محلات اردستان راه اندازی شود

فرماندار اردستان گفت: طرح مردم یاران” در جهت رفع مشکلات شهروندان و با محوریت شورای شهر در محلات اردستان راه اندازی شود. حمیدرضا تاملی در مراسم تکریم و معارفه شهردار اردستان در دانشگاه پیام نور اظهار کرد: بازنگری در ردیف های درآمدی شهر اردستان و ایجاد منابع درآمدی ثابت در حوزه های شهری که برای […]

فرماندار اردستان گفت: طرح مردم یاران” در جهت رفع مشکلات شهروندان و با محوریت شورای شهر در محلات اردستان راه اندازی شود.

حمیدرضا تاملی در مراسم تکریم و معارفه شهردار اردستان در دانشگاه پیام نور اظهار کرد: بازنگری در ردیف های درآمدی شهر اردستان و ایجاد منابع درآمدی ثابت در حوزه های شهری که برای شهرداری می‌تواند منابع ایجاد کند باید در اولویت مدیریت شهری جدید اردستان باشد.

وی افزود: توجه ویژه به سیما و ظاهر شهری اردستان در جهت بالابردن حسن اعتماد مردم و توسعه امنیت در شهرستان از دیگر اولویت های شهرداری اردستان باشد.

فرماندار اردستان یادآوری کرد: ساماندهی بافت های فرسوده شهری و توجه بیشتر به حوزه فرهنگی و گردشگری از مطالبات به جای مانده مردم بوده که در دوره جدید باید برای آنها برنامه ریزی شود.

تاملی با بیان اینکه پیشنهاد می شود “طرح مردم یاران” در جهت رفع مشکلات شهروندان و جلب مشارکت عمومی مردم در توسعه شهری با محوریت شورای شهر در محلات اردستان راه اندازی شود، خاطرنشان کرد: در این طرح که دستگاه های اجرایی شهرستان نیز باید در جهت برطرف کردن مشکلات مردم و پاسخگویی به مطالبات آنها همکاری داشته باشند افرادی به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولان در هر محله ای انتخاب شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار اردستان به مناسبت روز شهردار

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اردستان:شورای فرهنگ عمومی اردستان باید جایگاه اصلی خود را بازیابد

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اردستان: کوتاهی از دستگاه‌های اجرایی در ایام نوروز پذیرفته نیست

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

پیام تبریک فرماندار اردستان به مناسبت روز جوان

۱۳ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهار =