ساختمان اداری امور آب اردستان زیبنده آب منطقه ای نیست

آقای  تاملی فرماندار اردستان در بازدید سر زده از امور آب اردستان اظهار داشت: متاسفانه  این اداره از آن اداراتی است که مدیر محترم آن هفته ای سه روز حضور دارند و همزمان مسئولیت نطنز را هم بر عهده دارند و غیر از ایشان دونفر از کارشناسان آن هم به همین شکل  مشغول فعالیت هستند. […]

آقای  تاملی فرماندار اردستان در بازدید سر زده از امور آب اردستان اظهار داشت: متاسفانه  این اداره از آن اداراتی است که مدیر محترم آن هفته ای سه روز حضور دارند و همزمان مسئولیت نطنز را هم بر عهده دارند و غیر از ایشان دونفر از کارشناسان آن هم به همین شکل  مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: این مطالبه و انتظار به حق وجود دارد که  با توجه به  اولا وسعت شهرستان اردستان که  الان دومین شهرستان بزرگ استان اصفهان است و همیشه گفته ایم  وسعتی معادل کل استان تهران را دارد و از طرفی با توجه به وضعیت بحرانی و خطرناک آبخوان منطقه اردستان که سالها به عنوان  منطقه ممنوعه بحرانی در اولویت  وزارت نیرو و شرکت آب منطقه ای هست ما حداقل بتوانیم در شهرستان مدیر دستگاه و کارشناسان را بصورت  ثابت و مستقل در تمام ایام هفته داشته باشیم تا بتوانند پاسخگوی مطالبات مردمی باشند.

فرماندار اردستان گفت: با حمایتی که نماینده محترم مجلس شورای اسلامی خواهند داشت امیدواریم این مطالبه به حق در آینده ای نزدیک محقق شود و ما شاهد حضور تمام وقت رئیس دستگاه و کارشناسان آن در این اداره باشیم.

وی تصریح کرد: ساختمان اداری امور آب اردستان  شایسته و زیبنده  دستگاه وزارت نیرو و آب منطقه ای نیست و دارای فضای کم و پر تراکم که قطعا  فضای مناسبی برای کارمندان محترم این اداره نیست  و می طلبد مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان  نسبت به این موضوع هم توجه جدی داشته باشند و نسبت به اصلاح و احداث ساختمان جدید و درخور شهرستان اردستان اقدام کنند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در نشست فرمانداران استان با وزیر محترم کشور

۶ خرداد ۱۴۰۲

پیام فرماندار اردستان بمناسبت سوم خرداد وفتح خرمشهر

۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اردستان:اقتدار امروز ایران از برکت خون پاک شهدا است

۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اردستان.: ۲۰۰ زائر از اردستان به مرقد امام راحل(ره) اعزام می شوند

۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =