فرماندار اردستان: فعالیت ششمین دوره شورای شهر اردستان آغاز شد

فعالیت ششمین دوره شورای اسلامی شهر اردستان عصر دوشنبه با انجام آیین تحلیف و انتخاب رییس، نایب رییس، خزانه‌دار و منشی این شورا آغاز شد. فرماندار اردستان گفت: نخستین نشست رسمی اعضای شورای اسلامی شهر اردستان در شهرداری برگزار شد که با رای اکثریت اعضاء محسن قاسمی به عنوان رییس شورای شهر اردستان انتخاب شد. حمیدرضا تاملی […]

فعالیت ششمین دوره شورای اسلامی شهر اردستان عصر دوشنبه با انجام آیین تحلیف و انتخاب رییس، نایب رییس، خزانه‌دار و منشی این شورا آغاز شد.

فرماندار اردستان گفت: نخستین نشست رسمی اعضای شورای اسلامی شهر اردستان در شهرداری برگزار شد که با رای اکثریت اعضاء محسن قاسمی به عنوان رییس شورای شهر اردستان انتخاب شد.

حمیدرضا تاملی افزود: در این نشست، معین مهدانیان به عنوان نایب‌ رییس و سیدحسین صمیمی به عنوان خزانه دار شورای اسلامی شهر اردستان انتخاب شدند.

وی اظهار داشت: مصطفی ایراندوست و منصور عالیشان نیز به ترتیب به عنوان منشی‌ و عضو ششمین دوره شورای اسلامی شهر اردستان فعالیت خواهند کرد.

به گفته وی، در نخستین نشست شورای اسلامی شهر اردستان، مهدی نعنایی تا انتخاب شهردار جدید به عنوان سرپرست شهرداری اردستان انتخاب شد.

پس از گذشت ۶۵ روز و پس از کش و قوس‌های فراوان، سرانجام تکلیف انتخابات پرحاشیه شورای اسلامی شهر اردستان مشخص شد.

در انتخابات ششمسن دوره شورای اسلامی شهر اردستان یکی از نامزدها با شمارش آرا با ۲ هزار و ۵۹۹ رای به عنوان دومین نفر انتخاب شد که پس از بررسی شکایات از سوی هیات نظارت، از انتخابات و عضویت در شورای شهر اردستان کنار گذاشته شد.

با اعلام نتیجه نهایی شمارش ۱۶ دصندوق ششمین دوره انتخابات شورای شهر اردستان از سوی فرماندار این شهرستان، منصور عالیشان با سه هزار و ۵۴ رای، سیدحسین صمیمی با ۲ هزار و ۳۷۶ رای، مصطفی ایراندوست با ۲ هزار و ۱۶۷ رای، معین مهدانیان با ۲ هزار و ۱۵۱ رای و محسن قاسمی با یک‌هزار و ۸۰۶ رای به ترتیب بیشترین رای را کسب کردند و به عنوان پنج عضو شورا معرفی شدند.

همچنین حسینعلی جوادی یا یک‌هزار و ۶۴۰ رای، حسین مظلوم با یک‌هزار و ۵۴۵ رای و سیدمحسن امین با یک‌هزار و ۳۵۵ رای و قرار گرفتن در رده‌های ششم تا هشتم، به عنوان اعضای علی‌البدل معرفی شدند.

شهرستان اردستان با بیش از ۹۶ درصد بیشترین مشارکت در بین شهرستان‌های استان اصفهان را در انتخابات ۱۴۰۰ داشت.

سیزدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری و میاندوره‌ای پنجمین دوره خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۸ خرداد ماه برگزار شد

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =