فرمانداراردستان: اعتبارات تملک دارایی اردستان ۳۵۰ درصد افزایش یافت

فرماندار اردستان گفت: اعتبارات تملک دارایی این شهرستان در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال گذشته ۳۵۰ درصد رشد داشته است. آقای  تاملی فرماندار اردستان در نشست با اصحاب رسانه با بیان اینکه مجموع اعتبارات تملک دارایی شهرستان در سال جاری ۵۸ میلیارد و ۸۳۳ میلیون تومان است، افزود: از این مقدار، افزون بر هشت میلیارد تومان از […]

فرماندار اردستان گفت: اعتبارات تملک دارایی این شهرستان در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال گذشته ۳۵۰ درصد رشد داشته است.

آقای  تاملی فرماندار اردستان در نشست با اصحاب رسانه با بیان اینکه مجموع اعتبارات تملک دارایی شهرستان در سال جاری ۵۸ میلیارد و ۸۳۳ میلیون تومان است، افزود: از این مقدار، افزون بر هشت میلیارد تومان از محل اعتبارات سه درصد نفت و گاز و بقیه اعتبارات استانی، الزام قانون برای طرح‌های بنیاد مسکن و اعتبارات قانون متوازن و ارزش افزوده است.

وی اضافه کرد: ۱۵ میلیارد تومان از این اعتبارات از محل منابع در اختیار نماینده مجلس است که در اختیار کمیته برنامه‌ریزی شهرستان قرار گرفته است.

فرماندار اردستان اظهار داشت: اعتبارات استانی به صورت فصل و برنامه توزیع شده در اختیار فرمانداری قرار گرفته است و امکان جابجایی توزیع اعتبارات نیست.

وی ادامه داد: بیشترین اعتبارات شهرستان به شرکت آب و فاضلاب با ۹ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.

تاملی خاطر نشان‌ کرد: با توجه به اولویت‌های اردستان در ردیف دوم هشت میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای راه و شهرسازی و حمل و نقل جاده‌ای و در ردیف سوم نوسازی مدارس بیش از هشت میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است.

فرماندار اردستان گفت: سه میلیارد تومان به بخش ورزش و جوانان، ۲ میلیارد تومان اعتبار به وام روستایی و ۳۰۰ میلیون تومان به کتابخانه‌های عمومی اختصاص داده شده و بقیه به دیگر طرح‌ها و اداره‌ها اختصاص یافته است

برچسب ها :
مطالب مشابه

بازدید فرماندار اردستان از طرح های عمرانی روستای سیل زده نهوج

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

آگهی اسامی نهایی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان اردستان

۲ اسفند ۱۴۰۲

۹ روز تا حماسه‌ای دیگر

۲ اسفند ۱۴۰۲

امنیت و افزایش مشارکت در انتخابات، اولویت عوامل اجرایی است

۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 5 =